Strony

ABOUT

     Najtrudniej jest mi pisać o sobie, choć może wydawać się to dziwne ponieważ wszystkie refleksje, teksty, felietony składają się głównie z moich emocji. Zatem łatwo jest ubrać w słowa uczucia, lecz opowiadanie o moim Ja jako konkretnej postaci wymaga umiejętności i doświadczenia.  

     Wiele razy upadałam, poddawałam się ale też wstawałam, zaczynałam od nowa. Mówiłam sobie, że tym razem będzie inaczej - lepiej. Nie jestem w stanie zliczyć ile blogów już prowadziłam, ile porzuciłam, a ile usunęłam, jednak wiem jedno; niezależnie od tego jak wiele rezygnacji złożyłam, blogowanie to coś do czego zawsze wracam. Jestem Alicja, miło mi powitać Cię na moim blogu.Contact: shizukomemori@gmail.com

Zabraniam kopiowania treści umieszczonych na blogu.

1 komentarz:

  1. Cześć Alicja :) pamiętaj, że nie liczy się to ile razy upadłaś, tylko to, ile razy wstałaś. Myślę, że zostanę tu na dłużej. Zapraszam też do siebie - panczerwony.blogspot.com. Zacząłem niedawno i na razie nie mam, jak to ponoć nazywa się w tym środowisku, ,,lifestyle'owych" wpisów ale można u mnie znaleźć małe ,,co nieco" ;)

    Pozdrawiam
    MR.RED :)

    PS. Ewidentnie urzekły mnie te pandy :3 <3

    OdpowiedzUsuń

Zostaw link do swojego bloga, a na pewno zajrzę.
Jeśli podoba Ci się wpis zaobserwuj <3